Ubezpieczenia

Pomyśl o siebie, o swoich bliskich, mieszkaniu samochodzie, podróży czy firmie. Fiormy ubezpieczeniowe mają tak szeroką ofertę usług, że dla każdego bez kłopotu można znaleźć kompleksowe rozwiązanie,także dla Ciebie. Ubezpieczenia obecnie to nie tylko proste produkty ochronne, ktorych zadaniem jest wypłata odszkodowania w razie kradzieży, choroby czy wypadku. To także szeroka gama produktów assistance. Dokupienie do ubezpieczenia samochodu usługi holowania w razie wypadku, udostępnienia auta zastępczego – to dziś żaden problem. Ubezpieczenie mieszkania może obejmować nie tylko ryzyko pożaru, kradzieży czy zalania przez sąsiada, ale może także zapewnić w razie potrzeby wizytę hydraulika, ślusarza czy ochronę od odpowiedzialności cywinej. Ubezpieczenia chronią jednak nie tylko nasze mienie. To także polisy turystyczne ubezpieczenia za granica, dzięki którym nie musimy się martwić o koszty leczenia za granicą. To również ubezpieczenia na zycie – chroniące przed nieszczęśliwymi wypadkami i dające możliwość oszczędzania na przyszłą emeryturę. I wreszcie ubezpieczenia naszych firm, każdy broker ubezpieczeniowy ma dla Ciebie wiele interesujących rozwiązań.

Zastanówmy się współnie nad kompleksowym zabezpieczeniem Twoich potrzeb ubezpieczeniowych. Pozwoli mi To przygotować dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twojej sytuacji.


Ubezpieczenia Majątkowe:

Ubezpieczenia majątkowe kojarzą nam się przede wszystkim z ubezpieczeniami mieszkań i samochodów. Nie znaczy to oczywiście, że są to jedyne dostępne na rynku produkty. Oferta ubezpieczycieli jest dziś tak bogata, że bez trudu możemy kupić polisę chroniącą np. naszego laptopa, zawartość jego twardego dysku, aparat fotograficzny, rower, czy… damską torebkę wraz zawartością. Ubezpieczenia majątkowe to m.in

Ubezpieczenia komunikacyjne:

Nie dzwoń do Wszystkich Firm ubezpieczeniowych - porównajmy wspólnie ofertę firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańsze ubezpieczenie, które będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Pomogę Ci załatwić wszystkie niezbędne formalności potrzebne do przygotowania ubezpieczenia i sporządzę polisę nawet u Ciebie w domu.

Do dyspozycji mamy:

OC,Auto Casco, NNW Kierowcy i Pasażera, Ubezpieczenie Szyb Samochodowych, Assistance, Zelona Karta, Ubezpieczenia Krótkoterminowe, OC Przewoźnika, Ubezpieczenia samochodow fabrycznie nowych, Ubezpieczenia pakietowe w wielu wariantach i frimach do wyboru.

Ubezpieczenie samochodu pomaga Tobie i Twojej rodzinie zabezpieczyć się przed stratą finansową w razie wypadku lub z innej przyczyny. Pokrywa koszty związane z uszkodzeniem mienia i ciała spowodowane wypadkiem, jak również uszkodzenia, za które jesteś prawnie odpowiedzialny. Może również pokryć koszty naprawy lub wymiany samochodu, jeśli został uszkodzony lub ukradziony.

Ubezpieczenie domów i mieszkań:

Twój dom, mieszkanie jest prawdopodobnie Twoim najcenniejszym mieniem. Potrzebujesz najlepszego ubezpieczenia w rozsądnej cenie. Ubezpieczenie może pomóc Ci zachować spokój, kiedy wiesz, że w jakimkolwiek przypadku objętym ubezpieczeniem, Twój dom czy mieszkanie zostanie przywrócony do stanu sprzed szkody, a Twoje rzeczy wymienione. Ubezpieczenie domu może być rozszerzone o dodatkowe opcje, np ubezpieczenie od odpowiedzialność cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, koszty poszukiwania awarii, przepięcia zwiększone koszty rozbiórki lub budowy oraz inne potrzeby ubezpieczeniowe.

W ramach jednej polisy możemy:

 • zabezpieczyć:Twój dom lub mieszkanie
 • zabezpieczyć mienie ruchome, dziela sztuki, anteny, budynki gospodarcze, ogrodzenia, budynki malej architektury
 • uzyskać pomoc prawną oraz pomoc w razie choroby lub awarii domowej
 • posiadać ochronę OC w życiu prywatnym,

Wspólnie porównamy ofertę ubezpieczeń dostępną na rynku, dzięki czemu z pewnością wybierzesz najtańsze ubezpieczenie, które będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Pomogę Ci załatwić wszystkie niezbędne formalności potrzebne do przygotowania ubezpieczenia i sporządzę polisę nawet u Ciebie w domu.


Ubezpieczenie na Życie

Polisa zapewnia poczucie bezpieczeństwa ubezpieczonemu i jego bliskim, poprzez wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Jacek Dąbrowski w swojej książce "Droga do sukcesu" napisał:

"Ubezpieczenie na życie nazwano poprawnie, mimo że wypłata świadczenia następuje po śmierci ubezpieczonego. Nazwa jest właściwa, ponieważ koncepcja ubezpieczenia na życie powstala z myślą o żyjących po to, aby chronić ich przed finansowymi następstwami śmierci najbliższych.

Ubezpieczenie na życie jest niezastąpione nie tylko w obliczu śmierci, ale także w planowaniu emerytalnym, planowaniu sukcesji, w realizacji marzeń i celów, ktore każdy z nas sobie wyznacza i tak bardzo pragnie je zrealzować.

W świecie pozbawionym ubezpieczeń na życie każdy czułby obawę przed jutrem ktore nie tylko fascynujące, ale też nieznane."

Zastanówmy się wspólnie:

Jaki rodzaj ubezpieczenia na życie w Twoim prz\ypadku byłby najbardziej korzystny. Chętnie pomogę Ci w dokonaniu wyboru spośród ofert dostępnych na rynku.


Ubezpieczenie Podróży

Nawet najlepiej przygotowany wyjazd nie uchroni Nas przed przykrymi niespodziankami natury zdrowotnej. Polisa ubezpieczeniowa pozwoli unikmąć konsekwencji finansowych. Odpowiedni dobranaumowa ubezpieczenia obejmuje:

 • koszty leczenia ubezpieczonego
 • koszty związane z transportem chorego (w tym transport zwłok do kraju)
 • następstwa nieszczęśliwych wypadków
 • pomoc prawną lub finansową oraz koszty związane z nagłym zachorowaniem lub wypadkiem
 • ryzyko ksztow leczenia, koszt odwiedzin osób bliskich, opiekę na nieletnimi dziećmi
 • straty związane z konieczności odwolania uczestnictwa w imprezie
 • ubezpieczenie bagażu
 • odpowiedzialność za wyrządzone przez ubezpieczonego szkody (np. porysowanie wózkiem drogiego auta pod supermarketem)
 • możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka np. uprawianie sportów ekstremalnych czy choroby tropikalne

Chętnie pomogę Ci przy ocenie dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie ubezpieczeń podróżnych. Pamiętaj, że podróżując po obszarze Unii Europejskiej, przysługuje Ci równieź opieka medyczna w ramach oplacanej przez Ciebie składki na NFZ. Zgłoś się do swojego oddziału NFZ po dokument potwierdzający fakt że jesteś ubezpieczony.